Rozbudzanie zainteresowań

Koła zainteresowań na każdym poziomie wiekowym zarówno poszerzające wiedzę jak i umożliwiające rozwijanie indywidualnych zdolności cieszą się dużym powodzeniem.

Nasi uczniowie mogą się uczyć gry na instrumentach, grać w szachy, tenisa, trenować karate i pływanie, malować, śpiewać, tańczyć, wystawiać przedstawienia teatralne. Każdy może znaleźć formę wyrazu dla swojego talentu.

W naszych szkołach odbywa się wiele ciekawych imprez: turniej scrabbledzień językowy czy dzień nauki to tylko niektóre z naszych sztandarowych wydarzeń.

Rozwijamy zdolności twórcze oraz wrażliwość społeczną także poprzez działalność charytatywną. Starsi uczniowie mają możliwość pracy jako wolontariusze, nasz udział w ogólnopolskich akcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Góry Grosza, zbierania zakrętek na wózki inwalidzkie to oczywista oczywistość.