• Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Dzień Otwartych Drzwi - zapraszamy!

Dzień Otwartych Drzwi - zapraszamy!

Przypominamy, że rekrutacja do naszego liceum już rozpoczęta!

W roku szkolnym 2021/2022 przewidujemy nabór do dwóch klas pierwszych.

Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”, gdzie znajduje się więcej informacji oraz podanie o przyjęcie do klasy pierwszej.

Miło nam będzie gościć wszystkich kandydatów i ich rodziców podczas Dnia Otwartych Drzwi, który odbędzie się online na platformie zoom 3.03.2021. W czasie spotkania będziecie mogli Państwo odbyć wirtualny spacer po szkole i obejrzeć prezentację na temat naszego liceum. Zaplanowaliśmy też krótkie warsztaty prowadzone przez nauczycieli z pomocą licealistów. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania! Startujemy o 17.30!

Osoby, które chcą wziąć udział w Dniu Otwartym, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły: sekretariat@pspo.edu.pl

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu, nakręconego przez uczniów naszej szkoły.