Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Zapraszamy do nas!

Zapraszamy do nas!

Rekrutacja do LON nr 43 już rozpoczęta!

W roku szkolnym 2021/2022 przewidujemy nabór do dwóch klas pierwszych naszego Liceum.

Podania o przyjęcie do klasy pierwszej można składać od 11.01.2021. Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja” na stronie naszego liceum.

Miło nam będzie gościć wszystkich kandydatów i ich rodziców podczas Dnia Otwartych Drzwi, który odbędzie się online na platformie zoom 3.03.2021. W czasie spotkania będziecie mogli Państwo odbyć wirtualny spacer po szkole i obejrzeć prezentację na temat naszego liceum. Zaplanowaliśmy też krótkie warsztaty prowadzone przez nauczycieli z pomocą licealistów. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania!

Do zobaczenia 3 marca 2021 r. Startujemy o 17.30!