Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.

Koła przedmiotowe

Świat składa się z indywidualności. Dzięki tej mnogości uzdolnień i zamiłowań życie jest ciekawsze a obcowanie z ludźmi bardziej interesujące. W każdym z nas tkwią ukryte czasem talenty i zdolności, warto spróbować je wydobyć a sami będziemy zaskoczeni jakie mamy możliwości. Teraz pozostaje tylko je pielęgnować i rozwijać. Zapraszamy do udziału w kołach zainteresowań, gdzie z pewnością każdy uczeń znajdzie w sobie to ważne "coś".

Grafik zajęć pozalekcyjnych klas 1 - 3 i 4 - 6

Liga Mistrzów dla kl. 4 – Dorota Jastrzębska

Zapraszam na zajęcia matematycznej –LIGI MISTRZÓW przeznaczone dla wszystkich, którzy  pasjonują się matematyką, uwielbiają spędzać czas na rozwiązywaniu zadań i  łamigłówek logicznych i nie boją się ciężkiej pracy. Zadania, które dla Was przygotowałam będą trudne, a  czasami nawet bardzo trudne, zawsze wykraczające tematycznie poza program szkolny. Zajęcia LIGI MISTRZÓW przygotowują do udziału w konkursach matematycznych.

Koło matematyczne ( kl. 5, 6) – Dorota Szredzińska

Koło przeznaczone jest dla uczniów lubiących matematykę. Główne cele zajęć to rozwijanie matematycznych umiejętności dzieci, kształtowanie logicznego myślenia, poszerzanie wiedzy zdobytej na lekcjach. Będziemy przygotowywali się do udziału w konkursach Alfik, Mat, Kangur, rozwiązując testy z poprzednich lat.
Na zajęciach pobawimy się układankami z zapałek, pogramy w karty z tabliczką mnożenia, porozwiązujemy zagadki logiczne. 

Koło informatyczne ( kl. 1 – 6) – Paweł Bicki

Głównym założeniem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju ucznia poprzez przygotowanie do posługiwania się komputerem i wdrażanie do świadomego i mądrego korzystania z technologii informacyjnej. Najważniejsze cele zajęć to przygotowanie dzieci do korzystania ze środków techniki komputerowej, rozwijanie zainteresowań techniką komputerową i multimedialną, wdrażanie do samodzielnego i świadomego korzystania z niej.

Koło dziennikarskie (kl. 4 – 6) – Beata Januszkiewicz

Jeśli chcesz brać udział w tworzeniu czegoś nowego, jeśli chcesz pisać ciekawe teksty, uczyć się kunsztu dziennikarskiego, recenzować przeczytane przez siebie książki, to zapraszam na koło dziennikarsko – czytelnicze. Podczas naszych spotkań będziemy dużo rozmawiać i pisać, a owoce naszej pracy zamieścimy na szkolnym blogu.