Urszula Wójcicka

Nauczyciel języka angielskiego w liceum i szkole podstawowej.

Jestem absolwentką filologii angielskiej i studiów biznesowych ukończonych na Auckland University w Nowej Zelandii. Przez wiele lat mieszkałam w Nowej
Zelandii i Australii. Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobywałam pracując przez wiele lat dla organizacji rządowej Mission Australia, z ramienia której nauczałam języka angielskiego uchodźców w Sydney. Nauczanie języka angielskiego to moja pasja. Do swoich uczniów podchodzę w sposób indywidualny tak, aby ich potrzeby stanowiły centrum nauczania. Staram się wykorzystać swoją wiedzę merytoryczną i metodyczną pomagając uczniom przezwyciężać bariery i problemy jakie napotykają ucząc się tego języka. Pragnę, aby uczestnicy prowadzonych przeze mnie zajęć byli w pełni usatysfakcjonowani, mając poczucie, że dobrze wykorzystali czas lekcji.

W wolnych chwilach opiekuję się zwierzętami, czytam i podróżuję.