Tomasz Wandel

Nauczyciel geografii i przyrody w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum.

Geografia, chyba jako najbardziej eklektyczny przedmiot spośród tych szkolnych, zawsze była moją pasją. Ukończyłem Wydział Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji Geomorfologicznej (dotyczącej form rzeźby terenu).

Od wielu lat podziwiam świat fizyczny i zmiany, które w Nim zachodzą i uwielbiam dzielić się wiedzą na Jego temat. Staram się, by lekcje były utrzymane w humorystyczno-merytorycznej formie gdyż uważam że taka nauka przynosi najlepsze efekty i pozwala zarazić pasją do zjawisk fizycznych i społecznych, tak powszechnych w geografii.

Swoją wiedzę starałem się przekazywać w czasie kilkuletniej już pracy nauczycielskiej w liceach i gimnazjach oraz jako lektor i tutor na wielu popularnych kursach przygotowujących do olimpiad i matur.

„Earth” without „art” is just „eh”