Natalia Boszczyk

Nauczycielka języka polskiego w gimnazjum i liceum.

Jestem absolwentką filologii polskiej i psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam także Szkołę Trenerów Młodzieżowych.

W kontaktach interpersonalnych charakterystycznym jest dla mnie połączenie serdecznego i taktownego stosunku do drugiego człowieka. Szczególnie łatwo przychodzi mi komunikacja z dziećmi i młodzieżą: z jednej strony staram się dawać dużo wsparcia, a z drugiej potrafię stawiać granice. Swoją codzienną pracę traktuję zawsze wieloaspektowo – zarówno jako wspaniałą przygodę, ale także jako żmudny wysiłek, który przynieść może równie dużo satysfakcji.

„Moja dusza to kosmos w zwięzłej miniaturze” - mieści ona wiele: od fascynacji postacią Stanisława Ignacego Witkiewicza po radość, jaką daje mi gotowanie.

Większość jednak energii poświęcam na organizowanie procesu różnorodnego doświadczania świata przez młodych ludzi.