Marta Tymowska-Wicha

Uczę plastyki i techniki w klasach IV-VI szkoły podstawowej. Prowadzę koło plastyczne “Zabawy ze sztuką” dla uczniów klas I-III, oraz "Zabawy ze scenografią" dla uczniów klas IV-VI. Opiekuję się Samorządem Uczniowskim klas IV-VI. Co roku przeprowadzam egzamin na kartę rowerową.

Jestem absolwentką warszawskiej ASP - Wydziału Architektury Wnętrz. Ukończyłam również Podyplomowe Studium Pedagogiczne na Wydziale Zarządzania Kulturą Wizualną ASP.

Zanim podjęłam pracę pedagogiczną w dziedzinie edukacji plastycznej, przez kilka lat pracowałam w zespole z architektami i inżynierami. Każdą lekcję traktuję teraz jako projekt, który realizuję wspólnie z uczniami. Towarzyszenie dzieciom w ich odkryciach jest dla mnie emocjonującym doświadczeniem oraz niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Prace uczniów można obejrzeć pod adresem https://www.pinterest.com/portfolio13/