Janusz Skonieczny

Trener programowania w języku Python, współautor materialów z w programie Koduj z Klasą. W szkole prowadzi warsztaty z programowania o Django, PyGame, Flask, uczy także wykorzystania profesjonalnych narzędzi takich jak PyCharm oraz GIT. Wspólnie z innymi nauczycielami pomaga uczniom i nauczycielom na forum Koduj z Klasą

Doradca informatyki zarządu PSPO i administrator szkolnego dziennika elektronicznego.

Programuje zawodowo od 2000r. Kierował działami produkcji oprogramowania w kilku firmach zajmujących się integracją i pisaniem programów na zamówienie. Jest absolwentem wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Szkockiego Fife College. Ma na swoim koncie kilkanaście egzaminów branżowych i certyfikatów, min. Sun Certified Programmer for Java, Microsoft Certified Solution Developer, oraz PRINCE2.