Jacek Wach

Doradca zawodowy w gimnazjum i liceum.

Jestem osobą, która motywuje do odkrywania indywidualnych predyspozycji i pasji zawodowych. Zawodowo zajmuję się doradztwem zawodowym, czyli pomocą tym, którzy nie wiedzą co robić w przyszłości, w obszarze edukacji i pracy.

Praca ze mną pomaga uczniom​​​ ​uporządkować wiedzę o sobie, o tym​ kim są, czyli wiedzę ​o tym: co ​ich interesuje;co potrafi​ą​ robić;co jest dla ​nich​ ważne;co chc​ą​ osiągnąć.

Wiedza ta jest niezbędna aby​ ​​​mogli oni dokonać trafnego wyboru szkoły, studiów, zawodu.​ ​Pomagam też uczniom dostrzec jak swój potencjał wykorzystać w przyszłości na zmieniającym się Rynku Pracy.

Zależy mi na tym, aby ostatecznie mogli cieszyć się swoją pracą, zamiast ciągle zastanawiać się co poszło nie tak.