Dorota Paprocka

Nauczyciel wychowania fizycznego oraz instruktor pływania w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum.

Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat szkolnych. Na poważnie sportem zajęłam się w piątej klasie podstawówki zapisując się do sekcji kajakowej miejscowego klubu. Wybór studiów był oczywisty – Akademia Wychowania Fizycznego. Na studiach poznałam wielu wspaniałych ludzi, miałam też okazję do rozwijania sportowych zainteresowań. Występowałam w akademickiej drużynie koszykówki, jak również uprawiałam lekką atletykę w uczelnianym AZS- ie.

Od ponad dekady uczę w naszej szkole łącząc pracę ze sportową pasją. Nauczanie daje mi wiele satysfakcji, a sukcesy moich podopiecznych są wspaniałą nagrodą za wysiłek włożony w ich edukację.