Anna Ludwicka

Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi. Nauczyciel języka angielskiego

Z Trzynastką związana jestem od kilkunastu lat. Już jako studentka nauczałam języka angielskiego w naszej szkole. Praca zarówno z maluchami rozpoczynającymi przygodę z obcym językiem, jak i z uczniami klas starszych jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji i wymiernych sukcesów.

Uwielbiam patrzeć jak na przestrzeni kilku lat moi uczniowie nabierają pewności siebie w posługiwaniu się językiem.

Aby powtórzyć i usystematyzować zdobytą wiedzę od kilku lat w ramach dodatkowych zajęć przygotowuję dzieci do międzynarodowego egzaminu Cambridge Young Learners. Wysokie wyniki potwierdzone prestiżowym certyfikatem Cambridge ESOL zawsze wzmacniają wiarę uczniów we własne siły i dają im poczucie sukcesu.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich obecnych, jak i przyszłych uczniów Trzynastki!