Thomas Wojewoda

Absolwent pierwszego rocznika naszego Liceum. Obecnie, z ramienia IBS, zajmuje się siecią komputerową w naszych szkołach. Ciągnie absolwenta do szkoły!

Czy nasza szkoła miała wpływ na Twoje życie? Czy ukierunkowała Cię w jakiś sposób? Tak, miała bardzo duży wpływ, zróbcie lepiej wywiad z Panem Januszem, jeśli chodzi o elementy zmiany, ale przyjechałem, powiedzmy jako arogancki, amerykański szczeniak, a myślę, że wyszedłem na ludzi. Tak mi się wydaje.

Jak wspominasz szkolne lata? Czy jakieś wydarzenie specjalnie zapadło Ci w pamięci? Posiadanie klasy składającej się z dwóch osób już jest pewnym wydarzeniem zapadającym w pamięć. Zaczęliśmy od czterech, dwóch się ostało na koniec.

Ja wszystko dobrze wspominam, dużo się przeprowadzałem i to jest taki okres w moim życiu, który dobrze wspominam.

Jak bardzo zmieniła się szkoła? Ja ten budynek pamiętam od pierwszego dnia istnienia tej szkoły, będąc małym szczylem, budowałem płot wokół tamtego budynku, więc ja rzeczywiście to miejsce pamiętam od samego początku.

Pamiętam jak nawet z Panią Renatą i kilkoma innymi osobami weszliśmy do tamtego budynku, a tam były łazienki zdemolowane przez wychodzące wojsko, jakieś połamane drzwi, słuchajcie to wyglądało tragicznie. Jakieś noże były powbijane, dziury po nożach, tak to wszystko wyglądało na początku, więc to wszystko, co tu widzicie zostało zrobione od kompletnego zera.

Ulubiony nauczyciel? Hmm nie chciałbym nikogo urazić... Każdego lubiłem za coś innego, jednych mniej, drugich bardziej.