Piotr Rudzki

Dziennikarz kochający samoloty. Jak widać patron szkoły ma jednak wpływ na nasze życie!

Kwestionariusz absolwenta:

Co robiłaś/robiłeś (robisz) po maturze? Wiele rzeczy Studiowałem dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, podróżowałem, przez 6 miesięcy pracowałem w Japonii, ożeniłem się, urodziła mi się córka…

Gdzie pracujesz, w jakiej branży, w jakim zawodzie? Kiedyś byłem dziennikarzem, tak, jak marzyłem od czasów podstawówki). Potem zmieniłem strony barykady i pracuję w Public Relations – a od ponad 7 lat – w komunikacji wewnętrznej. Obecnie na Lotnisku Chopina – kocham samoloty.

Gdzie obecnie mieszkasz? W kraju czy za granicą, w mieście czy na wsi? Mieszkam w Warszawie, w zielonej części Mokotowa.

Jakie przyjaźnie, umiejętności, wiedza wyniesione ze szkoły najbardziej przydały Ci się w życiu? Przydały? Przyjaźni nie można traktować utylitarnie! Wszystkie!!! A umiejętności i wiedza? Wszystko po trochu – polski – do pracy, matematyka i fizyka – do logicznego myślenia (i prac technicznych w domu), filozofia – też do logicznego myślenia, języki do pracy, łacina do nauki języków.

Jakie masz hobby i zainteresowania? Uwielbiam nurkować, fotografię i samoloty. Udało mi się na razie połączyć fotografię z nurkowaniem i fotografię z samolotami. Może uda się połączyć wszystko ;)