Monika Folc

Z sentymentem wspomina szkolne czasy,a  podczas ostatniej wizyty w szkole nie mogła wyjść z podziwu: "Ale tu się zmieniło!. Szkoła wygląda naprawdę super!".

Poniżej krótki wywiad z naszą absolwentką:

Co robiłaś (robisz) po maturze ?

Studiuję Turystykę i Rekreację na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, pracuję w rodzinnej firmie oraz w biurze podróży na stanowisku specjalisty do spraw turystyki. W sezonie zimowym pracuję jako instruktor narciarstwa (głównie z dziećmi).

Gdzie obecnie mieszkasz ?

W Warszawie, choć lubię bardzo podróżować.

Jakie masz hobby, zainteresowania ?

Interesuje się podróżami- wracając z jednego wyjazdu, już planuję następny.Moim hobby jest jazda konna oraz narciarstwo.

Jakie przyjaźnie, umiejętności, wiedza, wyniesione z naszej szkoły przydały Ci się w życiu ?

Najbardziej cenię sobie przyjaźnie z czasów szkolnych, które trwają do dziś. „Lotników” zawsze miło wspominam, przede wszystkim za atmosferę oraz podejście do uczniów.

Ogromny wkład w to gdzie teraz jestem miał również, mój wychowawca pan Sławek, który zawsze motywował mnie do działania.