Mateusz Przychodzki

W szkole interesował się muzyką i motoryzacją. Dziś prowadzi firmę, studiuje i nadal realizuje swoje szkolne pasje.

Krótki wywiad z Mateuszem przeprowadził uczeń naszego liceum:

Co robiłeś po maturze? Studiuję zaocznie technikę multimedialną na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji dźwięku. Prowadzę własną działalność gospodarczą.

W jakiej branży pracujesz? Motoryzacyjnej - prowadzę wspólnie z bratem usługi z autodetalingu, posiadamy również drukarnię wielkoformatową. Robimy min: naklejki i reklamy na samochody.

Gdzie obecnie mieszkasz? W Warszawie.

Jakie przyjaźnie, umiejętności, wiedza, wyniesione z naszej szkoły przydały Ci się w życiu? Poznałem wiele osobowości, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, jeśli chodzi o podejście do muzyki. W szkole bardzo podobało mi się podejście nauczycieli do uczniów.

Jakie masz hobby, zainteresowania? Muzyka i motoryzacja, czyli od czasów szkolnych nic się nie zmieniło!