Magdalena Zawadzka

Absolwentka naszego Liceum. Blogerka, projektantka mody, angażująca się w pomoc charytatywną. Niebawem również pani psycholog.

Wywiad z Magdą przeprowadziła uczennica naszego liceum:

Co robiłaś/robiłeś (robisz) po maturze? Studiuję psychologię w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, pracuję na recepcji w kancelarii prawnej, prowadzę firmę odzieżową oraz bloga modowego.

Gdzie obecnie mieszkasz? W Warszawie i póki co nie planuję przeprowadzki. Niemniej bardzo dużo podróżuje.

Jakie masz hobby, zainteresowania? Interesuję się modą, z przyjemnością śledzę trendy. Lubię podróże, to one inspirują mnie do tworzenia nowych projektów. Z wielką przyjemnością angażuję się w akcje i zbiórki charytatywne. Uśmiech drugiego człowieka niesamowicie motywuje do życia i działania.

Jakie przyjaźnie, umiejętności, wiedza, wyniesione z naszej szkoły przydały Ci się w życiu? Najbardziej doceniam, że szkoła zaszczepiła we mnie chęć niesienia pomocy innym. Od mojego wychowawcy ( p. Sławka) nauczyłam się również, że cierpliwość to szlachetna cecha, która bardzo się w życiu przydaje.