Agata Warowny

Absolwentka naszych szkół, którą serce pokierowało do Holandii. Z sentymentem wspomina czasy szkolne:

Co robiłaś po maturze? Studiowałam i pracowałam jednocześnie. Byłam stewardesą. Później się zakochałam i wyjechałam do Holandii.

Czym zajmujesz się teraz? Na chwilę obecną jestem matką i żoną. Mieszkam w Holandii.

Czy utrzymujesz kontakt z kimś z klasy? Tak, przyjaźnię się z moją szkolną paczką. Trzymamy się razem od podstawówki.

Jakie umiejętności, wiedzę wyniosłaś ze szkoły? Negocjowanie i perswazja! Wiedzę matematyczną na pewno, wykorzystuję ją na co dzień. Dzięki konwersacjom z angielskiego miałam ciągły kontakt z tym językiem ( dwa lata spędziłam w USA).

Jakie masz hobby/zainteresowania? Sztuka, kulinaria, komputery. Ale każdą wolną chwilę spędzam z córeczką Victorią.