Agata Kochanowska

Z wykształcenia księgowa, z zamiłowania artystka. Maluje, tańczy, gra, a czasem nawet szydełkuje.

Kwestionariusz absolwenta:

Co robiłaś po maturze? Odpoczywałam ! Później poszłam na studia na kierunku Zarządzanie w Akademii Koźmińskiego. Myślałam już wtedy o przyszłej pracy.

Czym się zajmujesz obecnie? Pracuję w rodzinnej firmie w branży finansowej. Z zawodu jestem księgową, ale pracuje w administracji biurowej, jako prawa ręka szefa.

Jak wspominasz szkolne czasy? szkoła to przede wszystkim przyjaźnie, które przetrwały do dziś. Jesteśmy jak rodzina. Jakiś czas temu świętowaliśmy nasze 25 - lecie. Umiejętności, które nabyłam w szkole przydają się każdego dnia. Nawet lekcje tańca z czwartej klasy podstawówki zaowocowały późniejszą pasją.

Wiedza zdobyta w Liceum na dodatkowych zajęciach z matematyki z p. Krysią pozwoliły mi płynnie przejść przez pierwszy rok studiów.

Jakie masz hobby/ pasje? Moją pasją jest wszelkiego rodzaju sztuka. Począwszy od grania na różnych instrumentach, tańca po malowanie, szycie, tworzenie kartek okolicznościowych, także decoupage. Zdarza mi się szydełkować.

Obecnie moim głównym zajęciem dodatkowym jest tworzenie kartek okolicznościowych, które można podziwiać na stronie ArtKochanowscy.

Poza tym interesują mnie ludzie - jacy są, relacje międzyludzkie, ukształtowania społeczne.