Księga Sukcesów - podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

Księga Sukcesów - podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

W naszej szkole uzdolnienia definiujemy nie tylko jako talenty osób wybitnych, ale pasje i mocne strony wszystkich naszych uczniów. I w rozwoju tych mocnych stron chcemy wspierać każdego ucznia, dlatego nasi nauczyciele poświęcają sporo czasu, by przesyłać uczniom regularnie informacje o ciekawych konkursach.

Są to nie tylko konkursy kuratoryjne, które sprawdzają głównie wiedzę akademicką, ale także plastyczne, artystyczne, językowe czy sportowe – bardzo zależy nam, by każdy miał szansę spróbować swoich sił i odnieść mały lub duży sukces. Naszym celem nie jest na pewno wyścig szczurów, parcie na wynik, czy wysokie miejsca w rankingach – to może być jedynie skutek uboczny. Chodzi nam przede wszystkim o rozwój różnorodnych uzdolnień.

Dorobek naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019 jest imponujący !!!

Justyna z klasy 8d została podwójną laureatką konkursów kuratoryjnych. Osiągnęła wspaniałe wyniki zarówno z chemii jak i fizyki.

Weronika z klasy 8c została laureatką w konkursie kuratoryjnym z matematyki, a z fizyki uzyskała tytuł finalistki.

Hania z klasy 8b to laureatka konkursu kuratoryjnego z biologii i finalistka z języka polskiego.

Finalistami konkursów kuratoryjnych zostali również: Michał z 8b i Mikołaj z 7b (matematyka), Paulina z 3B ( WOS), Olga z 3C (język angielski) oraz Joanna z 8b ( geografia).

Nasi uczniowie osiągali wysokie wyniki w konkursach języka angielskiego. Zdobywali tytuły laureatów osiągając 100% punktów !!!

GRATULUJEMY!!!

Oto pełna lista laureatów oraz wyróżnień w licznych konkursach przedmiotowych i sportowych:

WYRÓŻNIENIA W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH 2018/2019