Pomaganie jest proste, dziecinnie proste!

Pomaganie jest proste, dziecinnie proste!

Uczniowie naszych szkół chętnie włączają się we wszelkiego rodzaju wolontariat. Są chętni i otwarci na potrzeby innych. Oczywiście nie zabrakło nas podczas kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy.

Podczas niedzielnej kwesty, dzielnie zbieraliśmy pieniądze do puszek, zorganizowaliśmy akcję w szkole, podczas której oprócz dobrej zabawy, licytowaliśmy ciekawe fanty przyniesione przez nauczycieli i uczniów. W tym roku uczniowie gimnazjum zagrali również koncert rockowy!

Tegoroczny finał miał również tragiczną odsłonę, a na prezesa Fundacji spadły ciosy. Na te wydarzenia nie pozostały obojętne uczennice klasy 6a, które napisały wzruszający list do Jurka Owsiaka i osobiście zawiozły go do siedziby Fundacji.

Będziemy z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej !!!