Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43
Nasza Księga Sukcesów

Nasza Księga Sukcesów

W naszej szkole uzdolnienia definiujemy nie tylko jako talenty osób wybitnych, ale pasje i mocne strony wszystkich naszych uczniów. I w rozwoju tych mocnych stron chcemy wspierać każdego ucznia, dlatego nasi nauczyciele poświęcają sporo czasu, by przesyłać uczniom regularnie informacje o ciekawych konkursach.

Są to nie tylko konkursy kuratoryjne, które sprawdzają głównie wiedzę akademicką, ale także plastyczne, artystyczne, językowe czy sportowe – bardzo zależy nam, by każdy miał szansę spróbować swoich sił i odnieść mały lub duży sukces. Naszym celem nie jest na pewno wyścig szczurów, parcie na wynik, czy wysokie miejsca w rankingach – to może być jedynie skutek uboczny. Chodzi nam przede wszystkim o rozwój różnorodnych uzdolnień.

W jaki sposób udział w konkursach może się do tego przyczynić? Przygotowania do konkursów, ćwiczenia, treningi – to przemyślany proces, który wymaga zdolności organizacyjnych, wytrwałości i wysiłku, a przede wszystkim pasji! To ona jest motorem działań, który pcha naszych uczniów do podejmowania konkursowych wyzwań. Chcemy tę pasję wzniecać i rozwijać. Każdy uczeń może liczyć na nasze wsparcie – kółka przygotowujące do konkursów, a także opiekę indywidualnych tutorów.

Warto zaangażować się i podjąć konkursowe wyzwania, bo stawką w tej grze jest życiowy sukces! I takich sukcesów mamy mnóstwo, warto otwarcie o nich mówić, dzielić się tymi wspaniałymi wiadomościami. To także buduje naszą szkolną wspólnotę!

Przedstawiamy zatem naszą aktualną Księgę Sukcesów:

OMJ - Olimpiada Informatyczna Juniorów: zakwalifikowani do zawodów II stopnia XVI OMJ 2018/2019:

Mikołaj Lejkowski

Hubert Krupniewski

Weronika Mierzanowska

Michał Bogusz

Konrad Kamiński

Jakub Inglot

Nauczyciele wspierający: Anna Czubaj, Adriana Przerwa.

Konkurs kuratoryjny z Wiedzy o społeczeństwie:

Paulina Filipek - w etapie wojewódzkim

Nauczyciel: Sławomir Kowalski

Konkurs kuratoryjny z chemii:

Justyna Strejczek z trzecim wynikiem w etapie rejonowym dostała się do etapu wojewódzkiego.

Nauczyciel: Joanna Filipek

Mistrzostwa Warszawy i Mistrzostwa Mazowsza w Ujeżdżaniu:

Julka Rozesłańska – pierwsze miejsce

Ogólnopolskie Zawody Konne w skokach przez przeszkody Jump OFF Mazovia w Bobrowym Stawie i Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza Kuców, Małych koni i Amatorów 2018 w Poczerninie:

Magdalena Janiszewska 3 miejsce w konkursie towarzyskim 80cm w Bobrowym Stawie i 8 miejsce na całe Mazowsze w Poczerninie

Międzynarodowych Mistrzostwach Polski International Budokai:

Patryk Hermanowski – mistrz Polski w karate.

Mistrzostwach Świata IDO w Szwecji:

Aleksandra Andziak - 11 miejsce na świecie

Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w tenisie stołowym chłopców:

Filip Pyzel, Kacper Sychowicz, Filip Sychowicz – II miejsce.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów:

Anna Ignaczak, klasa IIILO.