Wesołych Świąt!!!

Wesołych Świąt!!!

Boże Narodzenie jest dlatego, żeby uczyć się miłości, żeby podawać sobie ręce, żeby się uśmiechać do siebie, żeby sobie przebaczać.

Święta zawsze budzą w człowieku nadzieję, a wraz z nią wiele dobra i życzliwości. Ludzie, dzieląc się opłatkiem, składają sobie życzenia, okazują sobie uczucia, na które nie zawsze starcza czasu w codziennym życiu (ks.Jan Twardowski)

Mamy nadzieję, że Święta Bożego Narodzenia będą dla Państwa czasem wyjątkowym, zarezerwowanym dla bliskich i przyjaciół, że pojawią się i uśmiech, i życzliwość, i dobre słowo.

Oczywiście tym najmłodszym życzymy, aby św. Mikołaj przybył w wigilijny wieczór z worem wymarzonych prezentów. Spokojnych, pięknych Świąt !!!

I właśnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia spotykamy się co roku, aby wspólnie kolędować. Bo świąteczne przeboje i kolędy są nieśmiertelne. Zawsze wracamy do nich z sentymentem i łezką w oku.

Motylki wyczarowały i śnieg, i mróz, i bałwanka, a więc zima w pełni. W magiczny nastrój wprowadzili nas również soliści ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Do kolędowania włączyli się także nauczyciele i wspaniały chór pod kierunkiem Pana Patryka, który tworzy co roku niezapomniane widowisko!

Jak zwykle było pięknie, nastrojowo i wzruszająco. Dziękujemy !!!!

Foto: Izabela Okrasa, Paweł Słodownik