Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43
Wesołych Świąt!!!

Wesołych Świąt!!!

Boże Narodzenie jest dlatego, żeby uczyć się miłości, żeby podawać sobie ręce, żeby się uśmiechać do siebie, żeby sobie przebaczać.

Święta zawsze budzą w człowieku nadzieję, a wraz z nią wiele dobra i życzliwości. Ludzie, dzieląc się opłatkiem, składają sobie życzenia, okazują sobie uczucia, na które nie zawsze starcza czasu w codziennym życiu (ks.Jan Twardowski)

Mamy nadzieję, że Święta Bożego Narodzenia będą dla Państwa czasem wyjątkowym, zarezerwowanym dla bliskich i przyjaciół, że pojawią się i uśmiech, i życzliwość, i dobre słowo.

Oczywiście tym najmłodszym życzymy, aby św. Mikołaj przybył w wigilijny wieczór z worem wymarzonych prezentów. Spokojnych, pięknych Świąt !!!

I właśnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia spotykamy się co roku, aby wspólnie kolędować. Bo świąteczne przeboje i kolędy są nieśmiertelne. Zawsze wracamy do nich z sentymentem i łezką w oku.

Motylki wyczarowały i śnieg, i mróz, i bałwanka, a więc zima w pełni. W magiczny nastrój wprowadzili nas również soliści ze szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Do kolędowania włączyli się także nauczyciele i wspaniały chór pod kierunkiem Pana Patryka, który tworzy co roku niezapomniane widowisko!

Jak zwykle było pięknie, nastrojowo i wzruszająco. Dziękujemy !!!!

Foto: Izabela Okrasa, Paweł Słodownik

Zdjęcia