Jesteśmy już uczniami!

Jesteśmy już uczniami!

26 października 2018 roku odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas 1. 49 dzieci z klas 1a, 1b i 1c wstąpiło w poczet uczniów naszej szkoły.

Zaproszeni goście podziwiali liczne umiejętności pierwszaków. Dzieci zaprezentowały się w programie artystycznym „PODRÓŻ DO KRAINY WIEDZY”. Recytowały, śpiewały nie tylko po polsku, ale też w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim.

Podczas „pasowania” przez panią dyrektor nasze pierwszaki były bardzo skupione i przejęte. Z dumą pokazywały wszystkim gościom legitymacje szkolne.

Na pamiątkę tej uroczystości dzieci otrzymały medale i dyplomy, a w klasie czekała na nie słodka niespodzianka... Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy wielu sukcesów i wspaniałych przyjaciół. Powodzenia!