Powitanie nowego roku szkolnego!

Powitanie nowego roku szkolnego!

Uśmiechnięci, wypoczęci i stęsknieni za naszą kochaną szkołą, spotkaliśmy się dzisiaj, aby powitać rok szkolny 2018/2019.

Podczas uroczystości zostały wręczone stypendia dla najlepszych uczniów Gimnazjum i Liceum, jak również akty nadania stopni awansu zawodowego dla nauczycieli, którzy zdali swoje czerwcowe egzaminy.

Mogliśmy obejrzeć prezentację tego, co działo się w szkole podczas wakacji. Remonty, remonty i jeszcze raz remonty!!! Elewacja budynku nr 18, nowy plac zabaw w szkole podstawowej, wyremontowane i odświeżone klasy to najważniejsze wakacyjne inwestycje. Jak zawsze staramy się, aby szkoła była coraz piękniejsza!!!

Program artystyczny przygotował niezastąpiony Pan Patryk - dziękujemy za wspaniałe emocje!

Życzymy udanego roku szkolnego 2018/2019 !!!