Oskary 2018!

Oskary 2018!

Czwarta edycja szkolnego konkursu filmowego przeszła do historii!!!

25 kwietnia odbyła się uroczysta Gala Oskarowa, podczas której wręczyliśmy statuetki w pięciu kategoriach: najlepsza aktorka, najlepszy aktor, najlepszy film wg nauczycieli, najlepszy film wg uczniów i najlepsza animacja. W tym roku do konkursu zgłoszonych zostało 7 filmów i dwie animacje. To nasz nowy rekord!

Wszystkie filmy obejrzeć można na szkolnym blogu Trzynastka

Publiczność zgromadzona w sali gimnastycznej entuzjastycznie reagowała, gdy prowadzący przedstawiali nominacje, a kiedy ogłaszane były wyniki emocje sięgały zenitu!!! Produkacja klasy 5c "Tigerwoman" zgarnęła aż trzy statuetki: najlepsza aktorka (Helena), najlepszy aktor ( Janek) oraz najlepszy film wg uczniów. Oskar dla najlepszego filmu wg nauczycieli trafił w ręce Antka i Antka z kl. 4c , a ich dzieło to "Rycerz i strraszny człowiek". Najlepszą animację zrobił Mikołaj z kl. 6b, a jest nią "Przygoda na plaży".

Gratulujemy wszystkim, którzy nagrali filmy i stanęli do konkursu. Ogromne brawa za kreatywność i wielki talent !!! Podziękowania również dla rodziców, którzy pomogli dzieciakom w nagrywaniu filmów :-)

Galę przygotowali i poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego klas 4- 6

Obszerna relacja z Gali znalazła się w kwietniowym wydaniu " Co słychać w Trzynastce":

Dziękujemy za emocje i czekamy na kolejne oskarowe produkcje !!!