Talent Show!!!
Talent Show!!!

Talent Show!!!

21 marca - Pierwszy Dzień Wiosny - a w naszej szkole od kilkunastu lat także Dzień Odkrywania Talentów

Mimo, iz w tym roku zrezygnowaliśmy z formuły konkursu, emocji nie zabrakło. Uczniowie chętnie wystapili solo, w duetach i zespołach, prezentując telenty wokalne, taneczne, jak również profesjonalną grę na instrumentach muzycznych.

Swoją wystawę mieli również artyści plastycy, którzy przygotowali na tę okazję swoje najlepsze prace.

Swoje talenty prezentowali uczniowie klas 4 - 6, a młodsi koledzy z klas 3 obserwowali ich poczynania i pewnie już szykują się do kolejnej edycji. A my cieszymy się, że za rok odkryjemy kolejne perełki !!!

Występy naszych utalentowanych uczniów możecie obejrzeć w marcowym wydaniu wiadomości szkolnych: