Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43
Jak przekazać 1% naszym szkołom?

Jak przekazać 1% naszym szkołom?

W deklaracji rocznej musimy poszukać obszaru "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO" w polu Numer KRS podajemy: 0000050337, a następnie w polu Wnioskowana kwota kwotę darowizny.

PSPO OPP deklaracja PIT

PSPO ODDZ.I jest Organizacją Pożytku Publicznego

PSPO ODDZ.I jest organem prowadzącym Zespół Edukacyjny im. Lotników Amerykańskich, w skład którego wchodzą: Motylkowa Akademia, Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 13, Gimnazjum Niepubliczne Nr 12 i Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 43.

Stowarzyszenie od ponad 25 lat, z sukcesami, działa na rzecz rozwoju nowoczesnych metod nauczania i wychowania Zarząd PSPO ODDZ.I podjął decyzję, zgodnie z którą wszystkie środki pozyskane z 1% oraz darowizn, zostaną przeznaczone na modernizację placu zabaw przy Społecznej Szkole Podstawowej Nr 13, modernizację placu zabaw Motylkowej Akademii (w nowej lokalizacji) oraz modernizację pracowni biologicznej w Gimnazjum Niepublicznym Nr 12 i Liceum Ogólnokształcącym Niepublicznym Nr 43.

Darowizny na cele statutowe naszego stowarzyszenia

Oprócz przekazania 1 % podatku mogą państwo przekazać darowizny bezpośrednio na konto stowarzyszenia, darowizny taże można odliczyć od podatku na zasadach ogólnych.

POLSKIE STOWARZYSZENIE PROMOCJI OŚWIATOWYCH ODDZIAŁ I
KRS NR 0000050337
Bank Pekao S.A
KONTO NR: 21 1240 6410 1111 0010 6008 6214

Za wszystkie darowizny serdecznie. Dziękujemy!