Zmotywowani do sukcesu – tacy są nasi uczniowie!

Zmotywowani do sukcesu – tacy są nasi uczniowie!

Z ostatniej chwili: Hubert z kl. 7b został laureatem konkursu kuratoryjnego z matematyki!!!

Koniec roku kalendarzowego przynosi nam radosne wieści o spektakularnych osiągnięciach uczniów Niepublicznego Gimnazjum oraz szóstych i siódmych klas Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lotników Amerykańskich.

Duże zaangażowanie, pozytywna energia i wysoki poziom kształcenia humanistycznego zaowocowały kwalifikacjami do DRUGIEGO ETAPU KONKURSÓW KURATORYJNYCH:

-z języka hiszpańskiego – Julia z kl. 3B, Lusia i Igor kl. 3C

-z języka niemieckiego – Michał z kl. 3C

-z języka angielskiego – Zuzia z kl. 3A, Weronika i Dominika z kl. 3B, Lusia z kl.3C Mateusz z kl.2B i Zosia z 2C

Do drugiego etapu Olimpiady z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów przygotowuje się Zuzia z klasy 3A.

W V Festiwalu Amatorskich Teatrów Młodzieżowych American Dream organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana wzięły udział niezwykle utalentowane uczennice z klas trzecich gimnazjum: Alicja, Ida, Małgosia, Zuzia, Rózia Gaja i Zosia. Za spektakl na podstawie „Chicago” Maurine Dallas Watkins przygotowany w całości w języku angielskim otrzymały wyróżnienie Ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Uczniowie szkoły podstawowej ambitnie dotrzymują kroku starszym kolegom, w DRUGIM ETAPIE KONKURSÓW KURATORYJNYCH walczą:

-z języka polskiego – Hania z kl. 7B

-z matematyki – Filip i Mikołaj z klasy 6 B oraz Weronika z kl. 7C i Hubert z kl. 7B

-Hania z klasy 7B, zajmując 15 miejsce w Polsce, została także w tym roku laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej.

Uczniowie naszego gimnazjum, oraz klas szóstych i siódmych szkoły podstawowej wzięli udział w XII Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „Bóbr” Mikołaj z klasy 6 B zajął III miejsce, a najlepszy wynik w klasach siódmych, 98 punktów na 120, zdobyła Weronika z klasy 7B.

Warto dodać, że w konkursie startowało ponad 7500 uczestników z całej Polski.

Serdecznie gratulujemy naszym wybitnym reprezentantom, dzięki nim z radością oczekujemy 2018 roku.