Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych OPP
  • Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.

Stołówka

Obiady 

Uprzejmie informujemy, że od dnia 7 września 2020 r., dostawcą posiłków  do Zespołu Edukacyjnego im. Lotników Amerykańskich jest firma:  DKK Krzysztof KostroZdrowy Catering dla Dzieci z siedzibą w Nieporęcie ul. Wojska Polskiego 3.

Zamówieniami posiłków i płatnościami zajmuje się bezpośrednio firma cateringowa  przez stronę www.strefarodzica.grandcatering.pl.

Opłaty za catering realizowane będą na podstawie kart PRE - PAID.

Pytania prosimy kierować na adres email obiady@zdrowedzieciaki.pl

 

Zamawianie obiadów przez panel strefa rodzica

Prosimy o zalogowanie się na stronie www.strefarodzica.grandcatering.pl, z użyciem loginu (adres email) oraz hasła. Przy pierwszym logowaniu będzie wymagany numer karty, którą dzieci zgłoszone na posiłki otrzymały od firmy cateringowej. Ważne żeby numer karty wpisać bez „0” na początku.

Przydatne informacje: Pod zakładką „Informacje o kartach”  wybieramy -  „Planowanie menu” lub „Doładuj kartę” .  Po zakończeniu planowania menu  wciskamy przycisk ZAPISZ . 

Płatności odbywają się przez stronę www.przelewy24.pl, na którą będą Państwo przekierowani z panelu rodzica.  Prosimy o regularne wpłaty i planowanie menu.

Prosimy, aby dzieci przynosiły karty na stołówkę, gdyż ułatwi to pracę osobom wydającym posiłki i pozwoli uniknąć kolejek. 

Odwoływanie obiadów

Obiady można odwoływać do godziny 24.00 dnia poprzedniego po zalogowaniu na indywidualny profil ucznia. Nie przyjmujemy rezygnacji mailowo. W przypadku nieobecności dziecka, zamówiny posiłek można tez odebrać ze stołówki na wynos. 

 

Pytania prosimy kierować na adres email obiady@zdrowedzieciaki.pl

 

INSTRUKCJA ZAMAWIANIA OBIADÓW