• Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Primus Inter Pares

Primus Inter Pares

Wakacje trwają w najlepsze, ale my jeszcze wspominamy ten wyjątkowy rok szkolny.

Mimo, że było nietypowo (chwilami bardzo trudno!) nasi uczniowie nie poddawali się! Tych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce lub wyróżnili się wyjątkowymi pasjami, osiągnięciami czy zaangażowaniem w życie szkoły, jak co roku wyróżniono nagrodą Primus Inter Pares. Nagroda jest przyznawana przez kapitułę, w skład której wchodzą zarówno przedstawiciele uczniów, jak i nauczycieli oraz zarządu, więc to naprawdę wielkie wyróżnienie.

W tym roku nagrodę otrzymali: Dominika Piecuch z klasy 7a, Ida Rojewska z klasy 7B, Patrycja Kwiecińska 7c, Jan Wisłocki z klasy 8a, Hanna Leszczuk z klasy 8b, Daniel Rokicki - Afonso z klasy 8b, Marcelina Grzywaczewska z klasy 8c, Michał Załęski z klasy 8c, Jan Sikora z klasy 8c, Marianna Podczaska z klasy 1LP, Aleksandra Górzyńska z klasy 1LP, Wiktor Trzos z klasy 2LM, Aleksandra Węsławowicz z klasy 2LM, Alicja Mochnacka z klasy 2LA, Adam Załuska z klasy 2LA, Maksym Tomaszewski z klasy 2LB oraz Mateusz Kaczmarczyk z klasy 2LB.

Gratulujemy wszystkim laureatom!