Witaj szkoło !!!

Witaj szkoło !!!

"Rok szkolny 2017/2018 uważam za rozpoczęty!" Tymi słowami przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości, Dyrektor Zespołu Edukacyjnego im. Lotników Amerykańskich.

Podczas uroczystości zostały wręczone stypendia dla najlepszych uczniów Gimnazjum i Liceum, jak również akty nadania stopni awansu zawodowego dla nauczycieli, którzy zdali swoje czerwcowe egzaminy.

Mogliśmy obejrzeć prezentację tego, co działo się w szkole podczas wakacji. Remonty, remonty i jeszcze raz remonty!!! Elewacja budynku nr 13, nowe klatki schodowe spełniające wymogi przeciwpożarowe, wyremontowane pomieszczenia sanitarne to najważniejsze wakacyjne inwestycje. Jak zawsze staramy się, aby szkoła była coraz piękniejsza!!!

Uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru pod batutą pana Patryka.

Życzymy powodzenia w nowym roku, a będzie on wyjątkowy, bo w szkolnych ławkach zasiedli uczniowie klas siódmych. Powodzenia !!!!