Kolejny udany rok za nami!

Kolejny udany rok za nami!

21 czerwca uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Wręczyliśmy nagrody i wyróżnienia w konkursach przedmiotowych, pożegnaliśmy uczniów klas trzecich gimnazjum.

Po raz pierwszy wręczone zostały tytuły Primus Inter Pares dla uczniów klas szóstych.

Nagrody odebrali również nauczyciele, wybrani przez uczniów w ankietach "Nauczyciel na 6" oraz " Superbelfer".

W częśći artystycznej podsumowaliśmi mijający rok, który obfitował w wiele wydarzeń, konkursów, projektów, ale przede wszystkim sukcesów naszych uczniów i nauczycieli !!!

23 czerwca, podczas spotkań klasowych, uczniowie odebrali świadectwa i oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje!

Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom, Zarządowi PSPO oraz wszystkim przyjaciołom naszych szkół.

Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji !!!