Zdrowo i na sportowo - tak się bawiliśmy na pikniku rodzinnym!

Zdrowo i na sportowo - tak się bawiliśmy na pikniku rodzinnym!

"Sport to zdrowie i zabawa, dla każdego ważna sprawa" - nie sposób wymienić wszystkich zalet aktywności fizycznej, ale na pewno jedną z nich jest integracja: duzi, mali, młodsi, starsi - podczas naszej zabawy piknikowej nie było podziałów. Bawiliśmy się wspólnie rywalizując na wesoło, grając w piłkę nożną, badmintona oraz koszykówkę.

Nie zabrakło stałych punktów naszego piknikowego szaleństwa: loteria fantowa, występy artystyczne, pokazy karate oraz Zumba. Najmłodsi próbowali swoich sił w konkurecjach rekreacyjncyh, skakli na trampolinie, bawili się w "Strefie malucha" przygotowanej w sali gimnastycznej. Specjalny pokaz mody sportowej przygotowała klasa 1 c.

Ciekawym punktem programu było stoisko przygotowane przez naszą drużynę harcerską. Dziękujemy!

W myśl zasady: dla każdego coś dobrego, przygotowaliśmy stoiska ze zdrowymi przekąskami, były warzywno -owocowe koktajle oraz smaczny grill.

Zadbaliśmy również o dekorację - każda klasa zobrazowała fragment wyliczanki, przygotowanej specjalnie na nasz piknik.

Cieszymy się z obecności naszych absolwentów, którzy chętnie odwiedzają swoją "starą" szkołę :)

Jak się bawiliśmy? Zdjęcia mówią same za siebie !!!

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!