• Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Kolejna zdolna

Kolejna zdolna

W naszej szkole nie brakuje uczniów uzdolnionych. W ramach programu "Wars i Sawa" staramy się pomagać w rozwijaniu tych uzdolnień - w szkole, a także poza nią. Nina Kania właśnie przeszła pomyślnie rozmowy w Fundacji Geremka i weźmie udział w warsztatach "Przez współczesność do historii". Nina zafascynowana jest między innymi sztuką renesansu, historią Włoch, a także ambitnymi lekturami typu "Młot na czarownice" - warsztaty będą dla niej na pewno wielką gratką! Centrum im. Profesora Bronisława Geremka gwarantuje, że zajęcia stoją na wysokim poziomie. Najpierw jednak Ninę czeka pierwszy "warsztatowy" wyjazd do Sejn.

Wszystkich zdolnych zainteresowanych programami edukacyjnymi fundacji zapraszamy na stronę:

Nina, gratulujemy!