Gra terenowa 2015

Gra terenowa 2015

Impreza objęta patronatem Dyrektora Kampinoskiego Parku Narodowego i Fundacji Kampinoskiego Parku Narodowego: Ochrona Przyrody, Kultura.

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Łomianki.

Co roku Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi Gimnazjum nr 12 organizuje grę terenową, na którą zaprasza uczniów klas szóstych szkół podstawowych i gimnazjalistów. Za nami IV edycja tej gry.

Tym razem uczestniczyli w niej uczniowie z Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Kusocińskiego w Łomiankach., Szkoły Podstawowej im. por. Adolfa Pilcha ps. Góra-Dolina w Dziekanowie Polskim, oraz uczniowie klas pierwszych naszego Gimnazjum.

Młodzież zmagała się z różnymi zadaniami, przemieszczając się czerwoną trasą po Puszczy Kampinoskiej, zgodnie z otrzymanymi mapami. Były zagadki z historii, geografii, biologii a także próba udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Po przebyciu długiej i naszpikowanej wyzwaniami trasy grupy spotkały się na mecie, czyli polanie przy gmachu Dyrekcji KPN w Izabelinie, gdzie czekał na nich grill z kiełbaskami.

Na zakończenie uczestnicy przedstawiali piosenki, wymyślone podczas rajdu. Trzeba przyznać, że zaskoczył nas poziom muzyczny i kreatywność uczniów.

Wyniki rywalizacji:

• Miejsce pierwsze: "Bobry" - klasa 1A z Gimnazjum nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich.

• Miejsce drugie: "Wydry" z Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Kusocińskiego w Łomiankach.

• Miejsce trzecie: "Borsuki" ze Szkoły Podstawowej im. por. Adolfa Pilcha ps. Góra-Dolina w Dziekanowie Polskim.

Do zobaczenia za rok!