Mistrzostwo Bielan naszych lekkoatletów

Mistrzostwo Bielan naszych lekkoatletów

Niesamowitym sukcesem naszych uczniów zakończyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych.

13 maja od godziny 10.00 swoje zmagania rozpoczęły 12 - osobowe drużyny dziewcząt i chłopców z bielańskich szkół podstawowych. Zadaniem każdego zawodnika było uzyskanie jak najlepszych wyników w czterech konkurencjach: biegu na 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegu na 600 m ( dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

Drużyna "13" bardzo ambitnie przystąpiła do rywalizacji. Każdy dawał z siebie 100%!!! Wysiłek się opłacił, a ogromna radość na podium była nagrodą za zmęczenie.

Kiedy dziewczęta odbierały swój puchar za III miejsce, chłopcy zazdrośnie spoglądali w ich stronę. Podczas ogłaszania wyników rywalizacji chłopców, euforii nie było końca.

Zdobyliśmy tytuł Mistrza Bielan !!!!

Wielkie gratulacje !!!

Składy drużyn:

• Julia M. 6 c , Julia Ch. 6 d, Wiktoria 6 a, Marcela 6 e oraz Klaudia i Weronika z 5 a

• Mateusz, Daniel z 6 b, Robert, Tomek 6 c, Janek 6 d, Bartek 6 e.