• Przedszkole Niepubliczne Motylkowa Akademia
  • Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 z Oddziałami Dwujęzycznymi.
Nagrody dla zdolnych i pracowitych

Nagrody dla zdolnych i pracowitych

Nasi uczniowie to niezwykle twórczy, ambitni i pracowici młodzi ludzie. W ostatnim dniu nauki szkolnej nauczyciele postanowili nagrodzić uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w konkursach.

Na apelach zorganizowanych dla dzieci z klas I – III i IV – VI zostały wręczone dyplomy, książki oraz przybory szkolne dla wybitnie uzdolnionych uczniów, którzy zdobyli bardzo wysokie noty i wyróżnienia w wielu konkursach szkolnych oraz ogólnopolskich. Okazało się, że poza wypełnianiem codziennych obowiązków, znajdują oni także czas na rozwijanie swoich pasji.

Cieszy nas bardzo, że uczniowie „Trzynastki” są kreatywni, ciekawi świata i wytrwale poszerzają wiedzę i umiejętności. Jesteśmy dumni z ich licznych sukcesów osiąganych w różnych dziedzinach nauki.